TP-Link Tapo lanceert draadloze 4K beveiligingscamera met zonnepaneel


Dit artikel is gebaseerd op een persbericht van TP-Link

TP-Link Tapo introduceert de Tapo C460 KIT, een geavanceerde draadloze 4K ultra HD beveiligingscamera met accu en zonnepaneel. Deze nieuwe camera biedt een efficiënte en eenvoudige oplossing voor huisbeveiliging zonder de noodzaak van een cloudabonnement, hub of basisstation.

De Tapo C460 KIT wordt geleverd met een zonnepaneel en een krachtige 10.000mAh accu die tot 200 dagen meegaat. Slechts 45 minuten zonlicht per dag volstaat om de accu opgeladen te houden. De camera kan direct op de voet van het zonnepaneel worden geplaatst of met een kabel op een andere locatie worden bevestigd. Dankzij de 4K 8MP Starlight sensor levert de camera dag en nacht haarscherpe beelden in kleur met een brede kijkhoek van 134° en een groot diafragma van F1.65. Met 18x digitale zoom blijven zelfs de kleinste details zichtbaar.

De Tapo C460 beschikt over kosteloze AI-detectie voor personen, huisdieren en voertuigen, met afzonderlijke detectiezones om onnodige meldingen te voorkomen. De ingebouwde microfoon en speaker maken communicatie met bezoekers mogelijk en kunnen indien nodig een alarm activeren. Videobeelden kunnen lokaal worden opgeslagen op een micro-SD kaart tot 512GB of optioneel via een TapoCare cloudabonnement.

Dankzij de magnetische voet en weerbestendige IP66-behuizing is de installatie uiterst flexibel. De Tapo C460 ondersteunt zowel 2.4GHz als 5GHz WiFi voor een stabiele verbinding en minimale vertraging. De camera en het zonnepaneel zijn vanaf half maart 2025 verkrijgbaar. De Tapo C460 KIT inclusief zonnepaneel kost €149,- en de losse camera €129,-. Het Tapo A200 zonnepaneel is apart verkrijgbaar voor andere Tapo batterijcamera’s.



Bronnen: TP-LINK

Meer Techtesters? Vragen over de producten die we bespreken? Je kan ons vinden op:
Techtesters YouTube
Nadalina op Twitter (Chef de Video)
Foritain op Twitter (Test Chef)
Techtesters op Instagram

Over David
Van oppassen op de kinderen tot team TechTester. Met de kennis vanuit het gamen, het bouwen van wat computertjes, en leermeester Stephan moet het vast goed komen om wat nieuws berichten, reviews en computers te maken toch?